67 352 20 24 angraf@angraf.com.pl

Przygotowujemy prace na każdą okazję!

Jeśli potrzebujesz błyskawicznej reklamy na dużą skalę, najodpowiedniejsze będą Ulotki. Oferujemy pełny zakres gramatur oraz formatów.

Dla bardziej rozbudowanej reklamy polecamy Foldery – chętnie doradzimy w kwestii objętości oraz rodzaju papieru.

Katalogi sprawią, że materiały zyskają ekskluzywny oraz szlachetny charakter. Wykonujemy je w oprawie szytej lub w oprawie klejonej, a także… w oprawie twardej! – wedle życzenia Klienta.

Bogate walory treści bądź zbioru zdjęć wyeksponują Książki w oprawie twardej.

Zależy Ci na materiałach do biura? Nie ma problemu: przygotujemy pełną ofertę na teczki ofertowe a także papier firmowy, które są niezbędne przy budowaniu marki oraz historii Twojej firmy.

Przygotowujesz kalendarze? Zleć je do nas! W dużym czy małym formacie, spiralowane czy wyrywane, listwowane czy nawiercane będą ozdobą pomieszczenia przez cały rok.

Szukasz czegoś innego? Nie wahaj się – jesteś w odpowiednim miejscu. Poza listą standardowych produktów chętnie podejmujemy się innych i nietypowych wyzwań – poligrafia nie ma dla nas tajemnic!

R

Druk

R

Klejenie

R

Sztancowanie

R

Foliowanie

R

Listwowanie

R

Nacinanie

R

Szycie

R

Bigowanie

R

Wiercenie

Zakres naszych realizacji zależy od Ciebie!

Nasza oferta obejmuje całą gamę usług poligraficznych w zależności od pomysłu i zapotrzebowania Klienta. Stanowimy gwarancję terminowości i konkurencyjności cen, jak również rzetelności oraz wysokiej jakości wykonania produktu.

Oferta specjalna dla biznesu

Projektowanie graficzne

Chcesz skorzystać z naszej oferty, a nie posiadasz własnego projektu graficznego? Zostaw to nam! W profesjonalny sposób przygotujemy dla Ciebię wyjątkowy i przyciągający oko projekt, który spełni oczekiwania każdego.

Dbamy o każdy szczegół pracy!

Uszlachetnianie wydruków sprawia, że nasze prace zyskują wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Oferujemy foliowanie po całości wydruku: folią mat lub połysk, a także folią strukturalną. Jeśli natomiast chcesz zwrócić uwagę na konkretny element projektu – zapewni to lakierowanie UV lub tłoczenie.

Jesteśmy architektami Twojego pomysłu!

Zgłoś się do nas ? powierz nam swój projekt, powiedz, jaki efekt chcesz osiągnąć – my dobierzemy do niego odpowiednie składniki.

Zapraszamy!

Aleja Wojska Polskiego 43, 64-920 Piła

Godziny otwarcia drukarni pon-pt 08:00 - 16:00

Informacja o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu kontaktu poprzez niniejszy formularz kontaktowy zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Poligraficzno Wydawnicze ANGRAF, ul. Wojska Polskiego 43, 64-920 Piła

ANGRAF

Al. Wojska Polskiego 43,
64-920 Piła
Telefon: 67 352 20 25
Mail: angraf@angraf.com.pl