67 352 20 24 angraf@angraf.com.pl

Zakres naszych realizacji zależy od Ciebie!

Nasza oferta obejmuje całą gamę usług poligraficznych w zależności od pomysłu i zapotrzebowania Klienta. Stanowimy gwarancję terminowości i konkurencyjności cen, jak również rzetelności oraz wysokiej jakości wykonania produktu.

Przygotowujemy prace na każdą okazję!

Jeśli potrzebujesz błyskawicznej reklamy na dużą skalę, najodpowiedniejsze będą Ulotki. Oferujemy pełny zakres gramatur oraz formatów.

Dla bardziej rozbudowanej reklamy polecamy Foldery – chętnie doradzimy w kwestii objętości oraz rodzaju papieru.

Katalogi sprawią, że materiały zyskają ekskluzywny oraz szlachetny charakter. Wykonujemy je w oprawie szytej lub w oprawie klejonej, a także… w oprawie twardej! – wedle życzenia Klienta.

Bogate walory treści bądź zbioru zdjęć wyeksponują Książki w oprawie twardej.

Zależy Ci na materiałach do biura? Nie ma problemu: przygotujemy pełną ofertę na teczki ofertowe a także papier firmowy, które są niezbędne przy budowaniu marki oraz historii Twojej firmy.

Przygotowujesz kalendarze? Zleć je do nas! W dużym czy małym formacie, spiralowane czy wyrywane, listwowane czy nawiercane będą ozdobą pomieszczenia przez cały rok.

Szukasz czegoś innego? Nie wahaj się – jesteś w odpowiednim miejscu. Poza listą standardowych produktów chętnie podejmujemy się innych i nietypowych wyzwań – poligrafia nie ma dla nas tajemnic!

R

Ulotki

R

Plakaty

R

Teczki

R

Katalogi

R

Papier firmowy

R

Notesy klejone

R

Podkłady na biurko

R

Kalendarze listwowane

R

Kalendarze spiralowe

R

Kalendarze piramidka

R

Druk

R

Foliowanie

R

Szycie

R

Klejenie

R

Bigowanie

R

Sztancowanie

R

Nacinanie

R

Listwowanie

R

Wiercenie

Projektowanie graficzne

Chcesz skorzystać z naszej oferty, a nie posiadasz własnego projektu graficznego? Zostaw to nam! W profesjonalny sposób przygotujemy dla Ciebię wyjątkowy i przyciągający oko projekt, który spełni oczekiwania każdego.

Dbamy o każdy szczegół pracy!

Uszlachetnianie wydruków sprawia, że nasze prace zyskują wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Oferujemy foliowanie po całości wydruku: folią mat lub połysk, a także folią strukturalną. Jeśli natomiast chcesz zwrócić uwagę na konkretny element projektu – zapewni to lakierowanie UV lub tłoczenie.

Jesteśmy architektami Twojego pomysłu!

Zgłoś się do nas ? powierz nam swój projekt, powiedz, jaki efekt chcesz osiągnąć – my dobierzemy do niego odpowiednie składniki.

Zapraszamy!

Aleja Wojska Polskiego 43, 64-920 Piła

Godziny otwarcia drukarni pon-pt 08:00 - 16:00

Informacja o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu kontaktu poprzez niniejszy formularz kontaktowy zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Poligraficzno Wydawnicze ANGRAF, ul. Wojska Polskiego 43, 64-920 Piła

ANGRAF

Al. Wojska Polskiego 43,
64-920 Piła
Telefon: 67 352 20 25
Mail: angraf@angraf.com.pl