Proces

kreska  Technologia

Drukujemy w technice offsetowej na maszynach arkuszowych, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń firmy KOMORI. To najwyższej klasy, wieloagregatowe maszyny drukujące umożliwiające druk w pełnej gamie kolorów, na dowolnym podłożu o zróżnicowanej gramaturze i formacie. Wyposażone są w system CIP 3, gwarantujący bezpośrednie połączenie maszyny ze studiem CtP. Pozwala to na przekazywanie informacji o drukowanej pracy ze studia wprost na maszynę drukującą, co sprawia, że natężenia farbowe ustawiane są automatycznie. Specjalny pulpit sterowniczy umożliwia elektroniczną regulację nafarbiania, co pozwala na uzyskanie najwyższej jakości wydruków w szybki i ekonomiczny sposób. Drukujemy w oparciu o europejską normę ISO 12 647-2. Nad wdrożonym ustandaryzowaniem procesu druku czuwa zewnętrzna firma certyfikująca, która prowadzi stałą kontrolę pomiarów profili farbowych w skali Lab. Tego typu procedury pozwalają na zachowanie wysokiej powtarzalności druku, zgodnej z wyżej wymienioną normą ISO. 

kreska  Park maszynowy

Rozbudowany park maszynowy introligatorni pozwala na wykonanie oprawy szytej jak i klejonej. Wykonujemy również zlecenia w zakresie uszlachetniania wydruków, jak np. foliowanie. Korzystamy z urządzeń pochodzących od sprawdzonych, renomowanych producentów, takich jak MÜLLER MARTINI, HEIDELBERG czy SCREEN. Firmy te od dawna związane są z rynkiem poligraficznym, dzięki czemu standard naszej pracy jest utrzymany na najwyższym poziomie. Drukarnia posiada urządzenia do wszelkiego rodzaju obróbek i wykończeń, tj.: maszyna sztancująca, wiertarka czy nacinarka.  

kreska  Studio CtP

Posiadamy własne, niezależne, w pełni zautomatyzowane studio CtP. Wyposażone jest ono w najnowsze oprogramowania, służące do przygotowania montażu oraz system CtP z wysokiej klasy naświetlarką cyfrową firmy SCREEN, połączoną w trybie on-line z wywoływarką. Formy drukowe tworzone są w najnowszej technice wypalania laserem. Oferujemy pełną realizację projektów CtP. Dodatkową możliwością jest wytworzenie próbnych wydruków, jak ozalid czy certyfikowany proof, dzięki czemu Klient może zweryfikować poprawność montażu oraz jakość druku jeszcze przed rozpoczęciem pracy na maszynie drukującej. Zależy nam na wygodzie Klienta, dlatego kontakt ze studiem CtP jest łatwy i przystępny – poprzez serwer ftp. 

kreska  Studio Graficzne

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci przygotowanie profesjonalnego i kreatywnego projektu graficznego, dzięki czemu nasz produkt będzie na najwyższym poziomie, zarówno technicznym jak i wizualnym. 

 

Będziemy zaszczyceni, jeżeli powierzysz nam realizację projektów i pomysłów.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

 

zdjecie1

zdjecie2

zdjecie2

 

logo1    logo2    logo3   logo4   

 © Copyright 2016 - Wszelkie prawa zastrzeżone