Zakres usług

Zakres naszych realizacji zależy od Ciebie!

Nasza oferta obejmuje całą gamę usług poligraficznych w zależności od pomysłu i zapotrzebowania Klienta. Stanowimy gwarancję terminowości i konkurencyjności cen, jak również rzetelności oraz wysokiej jakości wykonania produktu.

 

Przygotowujemy prace na każdą okazję!
Jeśli potrzebujesz błyskawicznej reklamy na dużą skalę, najodpowiedniejsze będą Ulotki. Oferujemy pełny zakres gramatur oraz formatów.

Dla bardziej rozbudowanej reklamy polecamy Foldery – chętnie doradzimy w kwestii objętości oraz rodzaju papieru.

Katalogi sprawią, że materiały zyskają ekskluzywny oraz szlachetny charakter. Wykonujemy je w oprawie szytej lub w oprawie klejonej, a także… w oprawie twardej! – wedle życzenia Klienta.

Bogate walory treści bądź zbioru zdjęć wyeksponują Książki w oprawie twardej.

Zależy Ci na materiałach do biura? Nie ma problemu: przygotujemy pełną ofertę na teczki ofertowe a także papier firmowy, które są niezbędne przy budowaniu marki oraz historii Twojej firmy.

Przygotowujesz kalendarze? Zleć je do nas! W dużym czy małym formacie, spiralowane czy wyrywane, listwowane czy nawiercane będą ozdobą pomieszczenia przez cały rok.

Szukasz czegoś innego? Nie wahaj się – jesteś w odpowiednim miejscu. Poza listą standardowych produktów chętnie podejmujemy się innych i nietypowych wyzwań – poligrafia nie ma dla nas tajemnic!

 kreska  Ulotki

 kreska  Plakaty

 kreska  Teczki

 kreska  Katalogi

 kreska  Papier firmowy

 kreska  Notesy klejone z okładką

 kreska  Notesy klejone bez okładki

 kreska  Podkłady na biurko

 kreska  Kalendarze listwowane

 kreska  Kalendarze spiralowane

 kreska  Kalendarze piramidka

 kreska  Druk

 kreska  Foliowanie

 kreska  Szycie

 kreska  Klejenie

 kreska  Bigowanie

 kreska  Sztancowanie

 kreska  Nacinanie

 kreska  Listwowanie

 kreska  Wiercenie


kreska  Projektowanie graficzne

Chcesz skorzystać z naszej oferty, a nie posiadasz własnego projektu graficznego? Zostaw to nam! W profesjonalny sposób przygotujemy dla Ciebię wyjątkowy i przyciągający oko projekt, który spełni oczekiwania każdego.

Zamów projekt graficzny

 

Dbamy o każdy szczegół pracy!
Uszlachetnianie wydruków sprawia, że nasze prace zyskują wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Oferujemy foliowanie po całości wydruku: folią mat lub połysk, a także folią strukturalną. Jeśli natomiast chcesz zwrócić uwagę na konkretny element projektu - zapewni to lakierowanie UV lub tłoczenie.


Jesteśmy architektami Twojego pomysłu!
Zgłoś się do nas ? powierz nam swój projekt, powiedz, jaki efekt chcesz osiągnąć - my dobierzemy do niego odpowiednie składniki.


Zapraszamy!

 © Copyright 2016 - Wszelkie prawa zastrzeżone